Chata U lesa …


Ubytování

Chatu pronajímáme pouze jako celek. Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích. Celková kapacita je 46 lůžek. Minimální obsazenost odpovídá minimální platbě za objekt podle ceníku. Ubytování je bez přítomnosti majitele. Pokoje mají společné sociální zařízení v přízemí budovy, na patře je WC. V chatě U lesa najdete bar s výčepním zařízením. V baru je umístěn kulečník, šipky a stolní fotbálek. V patře jsou dvě společenské místnosti. V jedné je televize se satelitním příjmem. Dále je k dispozici připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi. Parkování je možné přímo na pozemku u chaty.

Stravování

Chata nabízí zařízenou kuchyni pro vlastní vaření.

Umístění

Chata U lesa se nachází na okraji lesa pod Tanvaldským Špičákem, mezi černou a červenou sjezdovkou. Od sedačkové lanovky na Tanvaldský Špičák je vzdálena cca 500 metrů. Od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák II. je chata vzdálená cca 350m.

Dostupnost

Autobus
Dálkovou linkou do Jablonce nad Nisou nebo Tanvaldu. Odtud pak místními meziměstskými autobusy do zastávky Albrechtice v Jizerských horách - U pošty. Zastávka je vzdálena cca 400 m od naší chaty.

Vlak
Vlakem do zastávky Tanvaldský Špičák, která je vzdálena cca 600m od chaty U lesa.

Auto
Autem pojedete přes Jablonec nad Nisou a dále směr Tanvald. Ve Smržovce odbočíte vlevo na Albrechtice v Jizerských horách (ukazatel přímo na Albrechtice i Tanvaldský Špičák). V Albrechticích před poštou pak odbočíte vpravo do slepé ulice a budete pokračovat cca 250m. V kopci pak odbočíte vpravo. Po cca 300 metrech dojedete k chatě U lesa.

 

ubytování v Jizerských horách …