create a web page for free

Ubytování

Chatu pronajímáme pouze jako celek. Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích. Celková kapacita je 46 lůžek. Ubytování je bez přítomnosti majitele. Pokoje mají společné sociální zařízení v přízemí budovy, na patře je WC.

V chatě U lesa najdete bar s výčepním zařízením, kulečník, šipky a stolní fotbálek. V patře jsou dvě společenské místnosti. V jedné je televize se satelitním příjmem. Dále je k dispozici připojení na internet prostřednictvím Wi-Fi.

Parkování je možné přímo na pozemku u chaty.

Stravování

Chata nabízí zařízenou kuchyni pro vlastní vaření. Součástí kuchyně jsou ledničky, myčka, elektrický a plynový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Hrnce, nádobí, příbory, skleničky a hrnky jsou samozřejmostí.

Stačí když si vezmete suroviny a kuchaře.

Poloha

Chata U lesa se nachází na okraji lesa pod Tanvaldským Špičákem, mezi parkovištěm Špičák I a Špičák II. Od sedačkové lanovky na parkovišti Špičák I je vzdálena cca 500 metrů. Od lyžařského areálu Tanvaldský Špičák II je chata vzdálená cca 350m.

Příjezd k chatě je obvyklý po cestě zdola od od parkoviště Špičák I. Lze přijet i shora od silnice směrem na Desnou, ale obzvlášť v zimě tuto cestu nedoporučujeme.

V zimním období doporučujeme vzít sebou řetězy. Bez nich občas k chatě nelze vyjet.

Odkazy na externí stránky